Początek 2021 marzec 25 V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ZIARNO OBUMIERAJĄC PRZYNOSI PLON – 21 III

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ZIARNO OBUMIERAJĄC PRZYNOSI PLON – 21 III

V

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21 III 2021 R. 

  1. Dziś, Gorzkie Żale o godz. 17.15 wraz z modlitwą ekspiacyjną za grzechy zabójstwa dzieci nienarodzonych.
  2. We czwartek – 25 marca, uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. będą sprawowane o godz. 7.00, suma o godz. 10.00 i wieczorem o godz. 18.00. Tego dnia, zachęcamy do złożenia przyrzeczeń Duchowej Adopcji Poczętego Dziecka. Kartki z deklaracją przystąpienia do Duchowej Adopcji Poczętego Dziecka, są do zabrania w zakrystii. Składamy je we czwartek – 25 marca po Mszy św. na ołtarzu Matki Bożej Częstochowskiej. Tego dnia na Mszę św. wieczorem szczególnie zapraszamy rodziców modlących się na różańcu za swoje dzieci.
  3. W piątekDroga Krzyżowa o godz. 17.15.
  4. W tym roku spowiedź świąteczną rozpoczynamy już dziś. Będzie można z niej również skorzystać na tygodniu pół godziny przed Mszą św. wieczorem oraz w sobotę od godz. 8.00 – 10.00 i od 15.00 – do 17.00. W konfesjonale będą nam służyć miejscowi kapłani. W sobotę o godz. 10.00 będzie Msza św. dla chorych z sakramentem namaszczenia olejem św.
  5. Za tydzień Niedziela Palmowa. Na każdej Mszy św. poświęcenie palm. Po Mszy św. będzie okazja do złożenia jałmużny wielkopostnej.
  6. Parafialny oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży zachęca nas po Mszy świętej do nabycia palmy.
  7. Zachęcamy do lektury tygodnika Gość Niedzielny. Jest również dziś dla czcicieli św. Józefa „Gość Extra”, który w całości został jemu poświęcony.