Początek 2021 październik 02 XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA CO BÓG ZŁĄCZYŁ …. – 3 X 2021

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA CO BÓG ZŁĄCZYŁ …. – 3 X 2021

MAŁŻ

MAŁŻXXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 3 X 2021

  1. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.15. Poszczególne grupy parafialne przewodniczą modlitwie zgodnie z grafikiem wywieszonym w gablocie. Modlitwie różańcowej towarzyszy nam intencja z Fatimy – modlimy się o pokój na świecie. Wydarzenie, które docierają do nas za pośrednictwem mediów, napawają nas lękiem i niepokojem, dlatego z wiarą zwracamy się do Matki Bożej prosząc o pokój.
  2. Dziś spotkanie lektorów po Mszy św. wieczornej. Prosimy o włączenie się do tej posługi i liczymy na otwartość wielu osób.
  3. W tym tygodniu przypada: jutro – 3 października św. Franciszka z Asyzu, we wtorek – 5 października, wspomnienie św. Faustyny, we czwartek – 7 października Matki Bożej Różańcowej,
  4. Diecezjalne Studium Organistowskie w Radomiu przyjmuje kandydatów na kolejny rok nauki. Studia przygotowują do zawodu organisty, na których czeka wiele parafii, Bliższe informacje można uzyskać w kancelarii oraz są wywieszone w gablocie
  5. Zachęcamy do lektury tygodnika Gość Niedzielny. Warto przeczytać artykuł na temat autora obrazu Jezusa.Miłosiernego – Eugeniusza Kazimirowskiego oraz informację na temat nowego filmu Fatima, który obecnie jest grany w kinach. Zachęcamy do pójścia do kina i obejrzenia tego filmu.
  6. Można już zamawiać wypominki jednorazowe – na Tydzień Zaduszkowy od 1-8 listopada oraz wypominki roczne. Kartki na wypominki jednorazowe są do zabrania w zakrystii. Pamiętajmy, że Ci, których kochaliśmy za życia żyją – życiem wiecznym. Pomóżmy im modlitwą, bo tylko tego teraz potrzebują.