Początek 2021 grudzień 18 IV NIEDZIELA ADWENTU ŚWIECA ANIOŁÓW – MIŁOŚCI – 19 XII 2021 R.

IV NIEDZIELA ADWENTU ŚWIECA ANIOŁÓW – MIŁOŚCI – 19 XII 2021 R.

IV adwentu

IV NIEDZIELA ADWENTU – 19 XII 2021 R.

  1. Dziś, półgodzinna adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy od godz. 17.30.
  2. Dziś przed kościołem młodzi z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży rozprowadzają sianko, na którym kładziemy poświęcony opłatek. Warto tą tradycję podtrzymać.
  3. Są jeszcze do nabycia – już poświęcone – opłatki na stół wigilijny. Niech ich nie zabraknie w naszych domach. Opłatki można nabyć w bibliotece parafialnej oraz w zakrystii lub pod chórem.
  4. Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj przystąpili do spowiedzi świątecznej. Życzymy wszystkim wytrwania w przyjaźni z Chrystusem i przystępujmy jak najdłużej do Komunii św. wystrzegają się grzechu ciężkiego.
  5. W tym tygodniu będzie codziennie możliwość skorzystania ze spowiedzi na roratach o godz. 6.30 oraz wieczorem od godz. 17.30. na roratach dla dzieci.
  6. W piątek – tylko roraty rano. Wieczorem zasiądziemy do stołu wigilijnego. Łamiąc się opłatkiem, złożymy sobie życzenia. Pamiętajmy, aby podczas wigilii wspólnie odmówić modlitwę Jezusową Ojcze nasz i zaśpiewać kolędy. Po wigilii – o północy zapraszamy do udziału w Pasterce. Przed Pasterką o godz. 23.30 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru parafialnego.
  7. W sobotę – Święto Narodzenia Pańskiego. Msze św. jak w niedzielę.
  8. Za tydzień w niedziele przypada święto św. Rodziny. Rozpoczniemy okres duchowego kolędowania.