PARAFIA MBM W RADOMIU

OŚRODEK KULTU MATKI BOŻEGO
MIŁOSIERDZIA W RADOMIU

Cytat tygodnia: "Polska będzie trzeźwa, albo jej wcale nie będzie" bł. B. Markiewicz

Porządek Mszy Świętychw naszej parafii

W nagłych przypadkach (zgłoszenie pogrzebu) prosimy zgłosić się do Zakrystii o godzinie 7:00 lub 18:00 po Mszy Świętej.

Więcej informacji +

msze niedzielne

Kościół górny: 7.00, 8.30, 10.00 (suma),
11.30 (dzieci), 13.00, 18.00 (dla młodzieży).
Kościół dolny: 13.00 (msza dla chorych).

dni powszednie

W Naszej Parafii we wszystkie dni powszednie Msze Święte odbywają się w godzinach: 6.30, 7.00 oraz o godzinie: 18.00.

kancelaria parafialna

czynna pon.-pt. w godz. 09:00-10:00 oraz 17:00-18:00 z wyjatkiem świąt kościelnych, państwowych i uroczystości parafialnych.

WITAMY NA STRONIE PARAFII P.W MATKI BOŻEJ MIŁOSIERDZIA W RADOMIU

WITAMY NA STRONIE PARAFII P.W MATKI BOŻEJ MIŁOSIERDZIA W RADOMIU

Pragniemy Państwa gorąco poinformować iż przy naszej parafii znajduje się Ośrodek Kultu Matki Bożego Miłosierdzia, zwany Ośrodkiem Maryjnym.

Jego celem jest szerzenie kultu i nabożeństwa do NMP Matki Miłosierdzia oraz Jej Miłosiernego Syna. Dlatego każdego 22 dnia miesiąca zapraszamy na nabożeństwa do Bożego Miłosierdzia, a w każdy piątek na nowennę do NMP Matki Miłosiernej. W Orędzie o Bożym Miłosierdziu wpisuje się również Orędzie Fatimskie, dlatego każdego 13 dnia miesiąca odbywają się w naszym OKMBM nabożeństwa fatimskie.

Pragniemy, aby nasza strona, zawierała informacje dla każdego: dla parafian, gości, sympatyków naszego kościoła oraz pielgrzymów. Jeżeli coś pozytywnego Was zainteresuje na tej stronie, to serdecznie zapraszamy ponownie. Będzie to dla nas miłe.

Ks. proboszcz i kustosz prałat dr Wiesław Taraska.

CO NOWEGO W NASZEJ PARAFII?

POKAŻ WSZYSTKIE -
  • 03/10/2015w Aktualności

    ZAPROSZENIA KURII DIECEZJALNEJ

    ZAPROSZENIE NA OGÓLNOPOLSKĄ PIELGRZYMKĘ KOBIET NA JASNĄ GÓRĘ DNIA 17 PAŹDZIERNIKA 2015 R. ORGANIZOWANĄ PRZEZ POLSKI ZWIĄZEK KOBIET KATOLICKICH Nowe życie w Chrystusie 1100  Powitanie pielgrzymów MSZA ŚWIĘTA w Bazylice, którą wraz z duszpasterzami kobiet odprawi i homilię wygłosi J.E. Ks. Bp dr IRENEUSZ PĘKALSKI – biskup pomocniczy archidiecezji łód...
  • 03/10/2015w Aktualności

    KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI

    ...
GÓRA