PARAFIA MBM W RADOMIU

OŚRODEK KULTU MATKI BOŻEGO
MIŁOSIERDZIA W RADOMIU

Cytat tygodnia: "Polska będzie trzeźwa, albo jej wcale nie będzie" bł. B. Markiewicz

W OKRESIE WIELKIEGO POSTU


W KAŻDY PIĄTEKDROGA I GORZKIE

-DODATKOWA MSZA ŚW. O GODZ. 16.45

-DROGA KRZYŻOWA O GODZ. 17.15

W KAŻDĄ NIEDZIELĘ

  • GORZKIE ŻALE O GODZ. 17.15

 

Porządek Mszy Świętychw naszej parafii

W nagłych przypadkach (zgłoszenie pogrzebu) prosimy zgłosić się do Zakrystii o godzinie 7:00 lub 18:00 po Mszy Świętej.

Więcej informacji +

msze niedzielne

Kościół górny: 7.00, 8.30, 10.00
suma11.30 (dzieci), 13.00, 18.00
Kościół dolny: 13.00
dla chorych

dni powszednie

W Naszej Parafii we wszystkie dni powszednie Msze Święte odbywają się w godzinach: 6.30, 7.00 oraz o godzinie: 18.00.

kancelaria parafialna

czynna pon.-pt. w godz. 09:00-10:00 oraz 17:00-18:00 z wyjatkiem świąt kościelnych, państwowych i uroczystości parafialnych.

WITAMY NA STRONIE PARAFII P.W MATKI BOŻEJ MIŁOSIERDZIA W RADOMIU

WITAMY NA STRONIE PARAFII P.W MATKI BOŻEJ MIŁOSIERDZIA W RADOMIU

Pragniemy Państwa gorąco poinformować iż przy naszej parafii znajduje się Ośrodek Kultu Matki Bożego Miłosierdzia, zwany Ośrodkiem Maryjnym.

Jego celem jest szerzenie kultu i nabożeństwa do NMP Matki Miłosierdzia oraz Jej Miłosiernego Syna. Dlatego każdego 22 dnia miesiąca zapraszamy na nabożeństwa do Bożego Miłosierdzia, a w każdy piątek na nowennę do NMP Matki Miłosiernej. W Orędzie o Bożym Miłosierdziu wpisuje się również Orędzie Fatimskie, dlatego każdego 13 dnia miesiąca odbywają się w naszym OKMBM nabożeństwa fatimskie.

Pragniemy, aby nasza strona, zawierała informacje dla każdego: dla parafian, gości, sympatyków naszego kościoła oraz pielgrzymów. Jeżeli coś pozytywnego Was zainteresuje na tej stronie, to serdecznie zapraszamy ponownie. Będzie to dla nas miłe.

Ks. proboszcz i kustosz prałat dr Wiesław Taraska.

CO NOWEGO W NASZEJ PARAFII?

POKAŻ WSZYSTKIE -
  • V NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 II 2016 r. POŁÓW RYB

    Dziś odbywa się w naszej parafii tzw. Czterdziestogodzinne Nabożeństwo, czyli wspólna adoracja Najśw. Sakramentu. Najśw. Sakrament jest to jeden z siedmiu sakramentów. Do sakramentów zaliczamy: chrzest, bierzmowanie, pokutę, namaszczenie chorych, kapłaństwo i małżeństwo. W tych sakramentach Chrystus poprzez widzialne znaki udziela swojej łaski, czy...
  • IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 31 I 2016 r.

    Dziś już po raz 63. obchodzimy Światowy Dzień Chorych na Trąd – chorobę, która jest jedną z najstarszych i najokrutniejszych jaką zna ludzkość. Wielkimi apostołami wśród trędowatych byli i są misjonarze. Do nich zaliczamy polskiego zakonnika – jezuitę, dziś już bł. Jana Beyzyma, który pracował wśród nich na Madagaskarze. Przygotowując się do Misji ...
GÓRA