Początek Wiadomości

Wiadomości

PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ OD 27 XII 2023 – 27 I 2024

wizyta-duszpasterska-2019-2020-20191202200828

PROGRAM KOLĘDY od 27 XII 2023 – 15 I 2024 r.

Środa – 27 grudnia

  • Do południa od godz. 9.00
    Struga 59, a po zakończeniu Struga 61
    11 Listopada 56  i 58

  • Po południu od godz. 15.00
    11 Listopada 32/38
    11 Listopada 40/46
    Sportowa 35

 Czwartek – 28 grudnia

  • Do południa od godz. 9.00
    11 Listopada 10, 12, 20,

  • Po południu od godz. 15.00
    11 Listopada 14, 18,

Piątek – 29 grudnia

  • Do południa od godz. 9.00
    11 Listopada 22, 26, 28,

  • Po południu od godz. 15.00
    Chrobrego 11, 19, Sportowa 1,

  • Sobota – 30 grudnia

  • Do południa od godz. 9.00
    Chrobrego 26, 28, 32, 34, 17a,

  • Wtorek – 2 stycznia

  • Do południa od godz. 9.00
    Chrobrego 17b, 17c,

  • Po południu od godz. 15.00
    Chrobrego 13, 13a, Sportowa 2

  • Środa – 3 stycznia
    Do południa od godz. 9.00
    Sportowa – 3, 4, 5, 6, 7
    Po południu od godz. 15.00
    Sportowa – 9, 28/30, 29, 31

     Czwartek – 4 stycznia
    Do południa od godz. 9.00
    Sportowa 33
    Po południu od godz. 15.00
    Sowińskiego 3, 5

     Piątek – 5 stycznia
    Do południa od godz. 9.00
    Sportowa – domki jednorodzinne

    Poniedziałek – 8 stycznia

    Do południa od godz. 9.00
    Sowińskiego 6, 7
    oraz dodatkowo ul. Jasińskiego 10

Po południu od godz. 15.00
Sowińskiego 9, 11, 13

Wtorek– 9 stycznia

Do południa od godz. 9.00
Sowińskiego 15
Kusocińskiego 19

Po południu od godz. 15.00

Kusocińskiego 20, 21, 23,

 Środa – 10 stycznia

Do południa od godz. 9.00

Kusocińskiego 2a oraz 22

Po południu od godz. 15.00

Kusocińskiego 24, 26, 30, 30a

Czwartek – 11 stycznia

Do południa od godz. 9.00
Malczewskiego 26 i 26a

Po południu od godz. 15.00
Miła 4/8 oraz 29

 Piątek – 12 stycznia

Do południa od godz. 9.00
Miła 3, 7, 11

Po południu od godz. 15.00
Kusocińskiego 1, 3 a

 Sobota – 13 stycznia

Do południa od godz. 9.00
Osiedle domków jednorodzinnych

Poniedziałek – 15 stycznia

  • Do południa od godz. 9.00

    Kusocińskiego 3, 5a

    • Po południu od godz. 15.00

    Kusocińskiego 7, 9 oraz w tym dniu również – Miła 2 i po Miła 12

    Wtorek – 16 stycznia

    • Do południa od godz. 9.00

    Kusocińskiego 7a

    • Po południu od godz. 15.00

    Kusocińskiego 9a

    Środa – 17 stycznia

    • Do południa od godz. 9.00

    Kusocińskiego 10, 12

    • Po południu od godz. 15.00

    Kusocińskiego 11

    Czwartek – 18 stycznia

    • Do południa od godz. 9.00

    Kusocińskiego 2, 4a

    • Po południu od godz. 15.00

    Kusocińskiego 6

    Piątek – 19 stycznia

    • Do południa od godz. 9.00

    Żwirki i Wigury 4, 6, oraz 8, 10

    • Po południu od godz. 15.00

    Bema 1 oraz Miła 17a

    Sobota – 20 stycznia

    • Do południa od godz. 9.00

    Miła 19, 19 a

    Poniedziałek – 22 stycznia

    • Do południa od godz. 9.00

    Miła 20, 22, 24,25

    • Po południu od godz. 15.00

    Miła 26, 27 oraz Bema 2, 3, 4

    Wtorek – 23 stycznia

    • Do południa od godz. 9.00

    Blok przy ul. Struga 19/21 oraz domki przy ul. Struga i Niedziałowskiego oraz na zakończenie Bema 13

    • Po południu od godz. 15.00

    Czysta 7 oraz Bema 6 i 9

    Środa – 24 stycznia

    • Do południa od godz. 9.00

    Prądzyńskiego 1, 2, 5, 7 oraz Bema 5

    Czwartek – 25 stycznia

    • Do południa od godz. 9.00

    Osiedle Zegara Słonecznego  

    Piątek – 26 stycznia

    • Po południu od godz. 15.00

    Kolęda dodatkowa

    Sobota – 27 stycznia

    • Do południa od godz. 9.00

    Kolęda dodatkowa

    Kolęda dodatkowa przeznaczona jest dla osób, które z rożnych przyczyn nie mogły przyjąć wizyty duszpasterskiej w wyznaczonym dniu i godzinie. Zapisy w zakrystii po Mszy św.