Początek 2021 kwiecień 06 NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 4 IV 2021 R.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 4 IV 2021 R.

MAGDALENA

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 4 IV 2021 R.

  1. Dziś nowenna przed świętem Bożego Miłosierdzia o godz. 17.45 oraz nieszpory kończące Triduum Paschalne połączone ze Mszą św. o godz. 18.00.
  2. Jutro II dzień świąt wielkanocnych – Poniedziałek Anioła, który przed przybyciem niewiast odsunął kamień z przed wejścia do grobu. Modlitwą i ofiarą wspierać będziemy KUL.
  3. Jutro rozpocznie się Oktawa Wielkanocna podczas której w liturgii przez osiem dni będziemy świętować Zmartwychwstanie Pańskie, jak jedno święto. W czasie Mszy św. będą odczytywane opisy spotkań Zmartwychwstałego z niewiastami i z Jego uczniami. Potwierdzają one fakt zmartwychwstania Pana i tego, że On żyje.
  4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Święto Bożego Miłosierdzia. W naszym kościele, który jest Ośrodkiem Kultu Matki Bożego Miłosierdzia przypada odpust. Przygotowujemy się do niego 9. dniową nowenną do Bożego Miłosierdzia, która będzie codziennie przed Mszą św. wieczorem o godz. 17.45.

Przeżywając Paschalne Święta Zmartwychwstania Pańskiego, w imieniu duszpasterzy naszej parafii składamy wszystkim: parafianom, gościom, sympatykom i naszym przyjaciołom najserdeczniejsze życzenia, oby ta Wielkanoc przyniosła nadzieję na odnowione życie. Tak, byśmy mogli cieszyć się tym, za czym tak tęsknimy i czego pragniemy. Życzymy wszystkim ufności w moc Miłosiernego Jezusa, który pragnie obdarzyć wszystkich swoimi łaskami i błogosławieństwem, życiem, zdrowiem. Niech Miłosierna Matka otoczy nas swoją opieką. Wszystkich wspieramy duchowo i pamiętamy o Was podczas modlitwy i czekamy na spotkania w kościele w normalnych warunkach. Jezu ufamy Tobie. Alleluja.