PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ OD 27 XII 2023 – 27 I 2024
PROGRAM KOLĘDY od 27 XII 2023 – 15 I 2024 r.
Środa – 27 grudnia
-
Do południa od godz. 9.00
Struga 59, a po zakończeniu Struga 61
11 Listopada 56 i 58
-
Po południu od godz. 15.00
11 Listopada 32/38
11 Listopada 40/46
Sportowa 35
Czwartek – 28 grudnia
-
Do południa od godz. 9.00
11 Listopada 10, 12, 20, -
Po południu od godz. 15.00
11 Listopada 14, 18,
Piątek – 29 grudnia
-
Do południa od godz. 9.00
11 Listopada 22, 26, 28, -
Po południu od godz. 15.00
Chrobrego 11, 19, Sportowa 1, -
Sobota – 30 grudnia
-
Do południa od godz. 9.00
Chrobrego 26, 28, 32, 34, 17a, -
Wtorek – 2 stycznia
-
Do południa od godz. 9.00
Chrobrego 17b, 17c,
-
Po południu od godz. 15.00
Chrobrego 13, 13a, Sportowa 2 -
Środa – 3 stycznia
Do południa od godz. 9.00
Sportowa – 3, 4, 5, 6, 7
Po południu od godz. 15.00
Sportowa – 9, 28/30, 29, 31Czwartek – 4 stycznia
Do południa od godz. 9.00
Sportowa 33
Po południu od godz. 15.00
Sowińskiego 3, 5Piątek – 5 stycznia
Do południa od godz. 9.00
Sportowa – domki jednorodzinnePoniedziałek – 8 stycznia
Do południa od godz. 9.00
Sowińskiego 6, 7
oraz dodatkowo ul. Jasińskiego 10
Po południu od godz. 15.00
Sowińskiego 9, 11, 13
Wtorek– 9 stycznia
Do południa od godz. 9.00
Sowińskiego 15
Kusocińskiego 19
Po południu od godz. 15.00
Kusocińskiego 20, 21, 23,
Środa – 10 stycznia
Do południa od godz. 9.00
Kusocińskiego 2a oraz 22
Po południu od godz. 15.00
Kusocińskiego 24, 26, 30, 30a
Czwartek – 11 stycznia
Do południa od godz. 9.00
Malczewskiego 26 i 26a
Po południu od godz. 15.00
Miła 4/8 oraz 29
Piątek – 12 stycznia
Do południa od godz. 9.00
Miła 3, 7, 11
Po południu od godz. 15.00
Kusocińskiego 1, 3 a
Sobota – 13 stycznia
Do południa od godz. 9.00
Osiedle domków jednorodzinnych
Poniedziałek – 15 stycznia
-
Do południa od godz. 9.00
Kusocińskiego 3, 5a
-
Po południu od godz. 15.00
Kusocińskiego 7, 9 oraz w tym dniu również – Miła 2 i po Miła 12
Wtorek – 16 stycznia
-
Do południa od godz. 9.00
Kusocińskiego 7a
-
Po południu od godz. 15.00
Kusocińskiego 9a
Środa – 17 stycznia
-
Do południa od godz. 9.00
Kusocińskiego 10, 12
-
Po południu od godz. 15.00
Kusocińskiego 11
Czwartek – 18 stycznia
-
Do południa od godz. 9.00
Kusocińskiego 2, 4a
-
Po południu od godz. 15.00
Kusocińskiego 6
Piątek – 19 stycznia
-
Do południa od godz. 9.00
Żwirki i Wigury 4, 6, oraz 8, 10
-
Po południu od godz. 15.00
Bema 1 oraz Miła 17a
Sobota – 20 stycznia
-
Do południa od godz. 9.00
Miła 19, 19 a
Poniedziałek – 22 stycznia
-
Do południa od godz. 9.00
Miła 20, 22, 24,25
-
Po południu od godz. 15.00
Miła 26, 27 oraz Bema 2, 3, 4
Wtorek – 23 stycznia
- Do południa od godz. 9.00
Blok przy ul. Struga 19/21 oraz domki przy ul. Struga i Niedziałowskiego oraz na zakończenie Bema 13
- Po południu od godz. 15.00
Czysta 7 oraz Bema 6 i 9
Środa – 24 stycznia
- Do południa od godz. 9.00
Prądzyńskiego 1, 2, 5, 7 oraz Bema 5
Czwartek – 25 stycznia
- Do południa od godz. 9.00
Osiedle Zegara Słonecznego
Piątek – 26 stycznia
- Po południu od godz. 15.00
Kolęda dodatkowa
Sobota – 27 stycznia
- Do południa od godz. 9.00
Kolęda dodatkowa
Kolęda dodatkowa przeznaczona jest dla osób, które z rożnych przyczyn nie mogły przyjąć wizyty duszpasterskiej w wyznaczonym dniu i godzinie. Zapisy w zakrystii po Mszy św.
-